Folia Carbon

Wszytko o foliach samochodowych, folie na szyby samochodowe, folie do karoserii, ochrona przed temperaturą, przyciemnianie szyb, ochrona karoserii, specjalne folie termokurczliwe, parametry folii

Folia Carbon

Postautor: Bingo » 24 cze 2014, 6:36

Czy folie carbon wykleja się tak samo jak folie zwykłą , tzn czy taka samos się układa na samochodzie
folia carbon jest grubsza i ma nierówności jest porowata by imitować powierzchnie trójwymiarowa
czy przy montażu ma to jakieś znaczenie ?
czy ma ktoś jakieś doświadczenie ?
Bingo
 

Re: Folia Carbon

Postautor: Pawel » 28 mar 2015, 17:06

zdecydowanie tak samo nakładamy folie carbon jak każdą inną folie na karoserie
dobrej jakości folie na karoserie ładnie się dopasowują do kształtu nadwozia samochodu
dobrej jakości tzn folie wylewane a dobrym klejem "odrywalnym' lub "kanalikowym"

montaż standardowo przy użyciu suszarki do włosów , podgrzewamy delikatnie folie i naciągamy na dany element
folia powinna się rozciągać i dopasowywać do kształtu danego elementu np błotnika lub drzwi .
Pawel
 
Posty: 32
Rejestracja: 28 sie 2010, 8:32

Re: Folia Carbon

Postautor: Rezus » 13 kwie 2015, 5:47

ja zakładałem folie carbon 3D , montaż bez problemu w ciepły słoneczny dzień folia prawie sama się układała
jedynie gdy kładłem na dachu musiałem się troszkę przyłożyć :) auto wygląda super polecam Folia do karoserii karbon 3D.
Rezus
 


Wróć do Folie samochodowe na szyby i karoserie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron