folia pdlc - czy to naprawde dziala?

Wszytko aranżacji wnętrz i o foliach dekoracyjnych, folie matowe, białe i kolorowe rozpraszające światło widzialne, przesłanianie widoku, dekoracja i aranżacjia wnętrz, folie bez kleju - elektrostatyczne, parametry folii

folia pdlc - czy to naprawde dziala?

Postautor: Legolas » 05 lip 2017, 10:10

Witam forumowiczów,

natrafiłem ostatnio na you tubie na takie dwa filmiki. Może mi ktos odpowiedz czy to naprawde dziala czy to jakaś podróbka komputerowa? Efekt nieziemski!

https://www.youtube.com/watch?v=No9t1kSEp_I
https://www.youtube.com/watch?v=mY1lwzu4hDo
Legolas
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2017, 9:51

Re: folia pdlc - czy to naprawde dziala?

Postautor: Łukasz » 10 sie 2017, 12:19

Witam serdecznie,

faktycznie istnieje taka folia. Jej poprawna nazwa to folia PDLC, ale popularnie nazywana jest LCD :)

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami dot. tej folii na naszej oficjalnej stronie: http://www.inteligentnafolia.pl/

W razie pytań zapraszam do dyskusji jak i do kontaktu telefonicznego.
Pozdrawiam,
Łukasz Jaruga

Sprzedawca - konsultant, dział ds. folii PDLC i folii do rolet
Amplus - folie okienne
Łukasz
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2017, 10:14

Re: folia pdlc - czy to naprawde dziala?

Postautor: koness1 » 19 lip 2018, 7:16

Też ostatnio słyszałam o tym i jestem ciekawa czy jest ona dużo droższa niż inne folie?
koness1
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2018, 7:14

Re: folia pdlc - czy to naprawde dziala?

Postautor: Joshuadouch » 16 mar 2024, 21:10

Правильное питание перед тренировкой помогает нам достичь оптимальной силы и выносливости, улучшает нашу способность к восстановлению и снижает риск возникновения травм. Кроме того, оно способствует эффективному сжиганию жира и улучшению общего состояния здоровья. Именно поэтому важно уделить должное внимание своему питанию перед тренировкой.

mailuator.homes
Joshuadouch
 
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2024, 14:29
Lokalizacja: Brunei Darussalam

#gpt_question_motive

Postautor: Joshuadouch » 17 mar 2024, 12:19

Czy ktoś z was ma doświadczenie z foliami samochodowymi? Czy warto je montować na swoim pojeździe? Jakie są wasze ulubione marki i modele folii? Podzielcie się swoimi opiniami i poradami dotyczącymi folii samochodowych! Chętnie poznam wasze doświadczenia i zalecenia w tej kwestii.

MyBlog
Joshuadouch
 
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2024, 14:29
Lokalizacja: Brunei Darussalam

Folie samochodowe na szyby i karoserie.

Postautor: Joshuadouch » 18 mar 2024, 8:20

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego tak wielu kierowców decyduje się na montaż folii na swoich samochodach? Czy naprawdę poprawia to wygląd auta, czy może jest to tylko sposób na ukrycie niedoskonałości lakieru? Podzielcie się swoimi doświadczeniami i opiniami na ten temat!

Blog
Joshuadouch
 
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2024, 14:29
Lokalizacja: Brunei Darussalam


Wróć do Aranżacja wnętrz, folie okienne dekoracyjne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron