Folie okienne dekoracyjne

Wszytko aranżacji wnętrz i o foliach dekoracyjnych, folie matowe, białe i kolorowe rozpraszające światło widzialne, przesłanianie widoku, dekoracja i aranżacjia wnętrz, folie bez kleju - elektrostatyczne, parametry folii

Folie okienne dekoracyjne

Postautor: Pawel » 21 lis 2010, 17:29

Okno element każdego domu, mieszkania. Może być plastykowe, drewniane lub aluminiowe. Niemniej szyby praktycznie zawsze pozostają takie same. Mogą być standardowe, antywłamaniowe lub hartowane. Lecz ich wygląd wciąż pozostaje be z zmian.
Szyby można jednak zaaranżować według własnego uznania, pięknie wkomponować ich wygląd do wystroju wnętrza naszego pomieszczenia, lub stworzyć miły intymny klimat. Można to osiągnąć dzięki foliom dekoracyjnym oferowanym przez firmę Amplus. Są to wyjątkowe produkty do dekoracji powierzchni szklanych. Spełniają zarówno funkcje dekoracyjne jak i użytkowe. Dla osób które wolą otwarte przestrzenie szklane, bez firan i zasłon, folie w pełni mogą zapewnić prywatność. Folie dekoracyjne przepuszczają światło ale zasłaniają widok od zewnątrz. Bardzo szeroki wybór wzorów i kolorów pozwala dekorować szyby według własnego gustu. Folie mogą imitować piaskowane szkło, szyby ornamentowe lub piękne pogodne niebo itp.

Oprócz typowych folii dekoracyjnych z klejem, firma Amplus oferuje również folie dekoracyjne elektrostatyczne. Są to folie bez kleju, które trzymają się szyby dzięki przyciąganiu elektrostatycznemu.. Dodatkową zaletą folii elektrostatycznej jest to że można ją z łatwością zdjąć z szyby i przełożyć na inną dowolna szybę.

Folie dekoracyjne z łatwością zamontuje każdy domator. Zarówno montaż folii dekoracyjnej z klejem jak i folii elektrostatycznej powinien odbywać się na mokro aby zachować w pełni estetykę. Przed montażem należy dokładnie umyć szybę i wytrzeć papierowym ręcznikiem, który nie pozostawia pyłków papieru. Następnie spryskać szybę oraz tę powierzchnie folii która będzie przyklejana do powierzchni szyby, wodą z dodatkiem szamponu ( na litr wody pięć kropli szamponu ) . Kolejnym etapem jest przyłożenie folii do szyb.
Dzięki znajdującemu się pomiędzy szyba a folią roztworowi ( woda z szamponem ) możemy folie delikatnie przesuwać po powierzchni szyby. Dzięki czemu dokładnie ustalamy położenie folii dekoracyjnej pomiędzy krawędziami listew okna. I za pomocą twardej i zarówno elastycznej packi wyciskamy roztwór spod folii od środka na zewnątrz. Czynność tą powtarzamy wielokrotnie aż usuniemy cały roztwór spomiędzy szyby i folii. Jeśli pozostaną smugi, należy odczekać około dwóch dni aż znikną same.
I tak w prosty sposób możemy udekorować szybę i zapewnić sobie prywatność.

Folie dekoracyjne występują w szerokości 45 cm; 67,5 cm oraz 90 cm , długość
praktycznie jest dowolna.
Pawel
 
Posty: 32
Rejestracja: 28 sie 2010, 8:32

Wróć do Aranżacja wnętrz, folie okienne dekoracyjne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron