folia lustro weneckie czy rolety noc-dzień

Wszytko o foliach lustrzanych, folia lustro weneckie, lustro fenickie, widzisz a Ciebie nie widzą, lustro półprzepuszczalne, lustra pełne, parametry folii

folia lustro weneckie czy rolety noc-dzień

Postautor: Monia » 17 paź 2019, 13:22

mam mały mętlik w głowie , zastanawiam się czy montować rolety typu dzień-noc czy folie typu lustro weneckie
ale na niektórych stronach znalazłam info że jest folia lustro weneckie noc-dzień
czy ktoś wie o co chodzi ?
Monia
 

Re: folia lustro weneckie czy rolety noc-dzień

Postautor: Steve » 18 paź 2019, 7:05

Z tego co się orientuje to folie lustro weneckie działają tylko w dzień. Wieczorem i nocy po zapaleniu światła dają odwrotny efekt (my nie widzimy, a nas z zewnątrz widać). Trzeba tez zwracać uwagę na przyciemnienie folii bo folie weneckie typu dzień - noc mają tylko 1% przepuszczalności światła. W internecie można zamówić darmowe próbki i wtedy sobie przetestować.
Steve
 

Re: folia lustro weneckie czy rolety noc-dzień

Postautor: Monia » 02 lis 2019, 18:02

jeśli taka folia ma przepuszczalność światła 1 % - to tak naprawdę nie ma żadnej przepuszczalności czyli ZERO przepuszczalności światła
zamówiłam próbki ale przez tą folię nic nie widać w żadnym kierunku ani w dzień ani w nocy
folia lustro typu noc - dzień to jakaś pomyłka
Monia
 

Re: folia lustro weneckie czy rolety noc-dzień

Postautor: Witek1 » 27 kwie 2020, 6:43

folia typu noc-dzień to prawdziwa ściema, każde lustro weneckie czy to będzie szkło czy folia
działa do momentu zapalenia światła. W pomieszczeniu w którym mamy być niewidoczni , zawsze
powinno być troszkę ciemniej niż na zewnątrz. tak są nieubłagane prawa fizyki i żaden "marketing"
tego nie zmieni
Witek1
 


Wróć do Folie okienne lustra - lustro weneckie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron